Lokata Wielkanocna w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Kolejne święto w kalendarzu zbliża się nieuchronnie, czas więc na nową lokatę Getin Banku. W ostatnim czasie zdążyliśmy się już przyzwyczaić do takich promocji, więc Lokata Wielkanocna nie jest zaskoczeniem. Oczekiwane były jedynie warunki nowej oferty. Wszystko jest już jednak jasne, ale potencjalnych inwestorów należy ostrzec – z wielkanocnej promocji można skorzystać jedynie do 17 kwietnia!

Zbliżające się święta były kolejnym argumentem do przygotowania szeroko reklamowanej oferty depozytowej w Getin Bank. Trzeba jednak przyznać, że bankierzy potrafią nieźle przyłożyć się do pracy. Proponowane warunki ponownie są bardzo korzystne dla inwestorów, co można było już zaobserwować w poprzednich okolicznościowych promocjach. Zaskakujące są natomiast szczegóły założenia lokaty.


Wcale nie chodzi tutaj o zawiłe procedury czy nadmierną ilość formalności. Wręcz przeciwnie! Getin Bank cały czas stara się ułatwiać życie swoim klientom, a depozyty są specjalnie eksponowane spośród reszty usług. Dlatego w najbliższym oddziale banku można w kilka minut założyć Lokatę Wielkanocną, ale zdecydowanie bardziej polecany jest… wirtualny oddział Getin. Z nowej promocji można skorzystać nie ruszając się z domu.

Sporą niespodzianką okazał się termin, w czasie którego można założyć opisywany depozyt. Zainteresowani inwestorzy mają zaledwie cztery dni na decyzję i złożenie wniosku! Promocja potrwa bowiem od 14 do 17 kwietnia. Szybko trzeba więc przygotować odpowiednią ilość gotówki (minimum 1000 złotych) i najlepiej zalogować się do Getin Online, by w kilka minut załatwić formalności. Nie jest do tego potrzebny rachunek osobisty w tej placówce.

Jak przystało na okolicznościową promocję Getin, oprocentowanie lokaty jest zachęcające. Sam depozyt trwa 6 miesięcy, podczas których nasz kapitał może zostać pomnożony o 4,8% w skali roku (6% w porównaniu do tradycyjnej lokaty). Oczywiście nie mogło zabraknąć dziennej kapitalizacji odsetek, pozwalającej uniknąć płacenia 19-procentowego podatku od zysków kapitałowych.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked