Lokata Wielkanocna w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Z racji zbliżających się wielkimi krokami świat Wielkanocnych w ofercie Getin Online pojawił się zupełnie nowy produkt oszczędnościowy – Lokata Wielkanocna. Jak to często bywa z ofertami Getin Online produkt ten dostępny będzie ofercie jedynie przez ściśle określony czas – tym razem jedynie do 6 kwietnia bieżącego roku. By stać się posiadaczem nowego depozytu trzeba się zatem pospieszyć, ale czy warunki są naprawdę atrakcyjne?

Lokata Wielkanocna to 4-miesieczny depozyt z kapitalizacją następującą na koniec okresu zapadalności. Stosunkowo krótki okres zapadalności nie jest jedyną zaletą nowego depozytu Getin Online. Na uwagę zasługuje również atrakcyjne oprocentowanie wynoszące 6,20 %. Nie jest to co prawda najbardziej atrakcyjna lokata dostępna na rynku, ale mimo wszystko jedna z korzystniejszych. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 000 złotych. Z racji tego, iż jest to lokata standardowa maksymalna kwota lokaty ustanowiona jest na wysokim, wynoszącym 1 milion złotych poziomie. Do zalet zaliczyć należy również możliwość założenia lokaty za pośrednictwem Internetu, co jest niezwykle szybki i wygodne, a także brak konieczności posiadania czy zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Getin Banku.

Lokata Wielkanocna z założenia zakładana jest jako depozyt odnawialny, aczkolwiek w każdej chwili istnieje możliwość zmiany tego stanu i wycofania środków po upływie 4-miesięcznego okresu. W takiej sytuacji zainwestowane środki wraz z należnymi odsetkami przelane zostaną na rachunek, z którego zasilono lokatę. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku zerwania lokaty przez upływem okresu zapadalności. Decydują się na taki krok musimy liczyć się z utratą całości należnych odsetek.

Szczegółowy regulamin promocji oraz kartę produktu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online. Dostępny jest tam również internetowy wniosek służący do założenia lokaty oraz instrukcje.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked