Lokata Weekendowa w Getin Banku na 6,4%.

Getin Bank logo
Getin Bank

Po raz kolejny w ofercie Getin Online pojawiła się lokata, która oferowana jest jedynie przez ściśle określony czas. Tym razem jest to stosunkowo atrakcyjna Lokata Weekendowa, którą założyć można jedynie do 2 kwietnia bieżącego roku. Czy warto się spieszyć i decydować na tai depozyt?

Lokata Weekendowa to 12-miesieczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,40 % i kapitalizacją następującą na koniec okresu. Nie licząc Lokaty na start, którą założyć można jedynie na 2 miesiące i zdeponować nie więcej niż 15 000 złotych, jest to aktualnie najbardziej atrakcyjna oferta dostępna w Getin Online. Minimalna kwota depozytu ustanowiona została na poziomie 1 000 złotych, natomiast maksymalna wynosi 1 000 000 złotych. Niewątpliwie uznać należy to za atut. Lokata Weekendowa z założenia zakładana jest jako depozyt automatycznie odnawialny, jednak w każdej chwili istnieje możliwość zmiany tego parametru. W przypadku odnowienia warunki, jakie zaoferuje nam bank będą nieco inne – zgodne z warunkami obowiązującymi w dniu odnowienia dla Lokaty Standardowej zakładanej na okres 12 miesięcy. Co w przypadku chęci wcześniejszego wycofania środków? Niestety w takim przypadku należy się liczyć z utrata całości wypracowanych odsetek.

By stać się posiadaczem Lokaty Weekendowej nie trzeba zakładać jakiegokolwiek rachunku w Getin Banku. Wystarczy jedynie odwiedzić oficjalna stronę internetową Getin Online i znaleźć odpowiedni wniosek, który wysłany zostanie za pośrednictwem Internetu. Po jego wypełnieniu otrzymamy potwierdzenie oraz szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Regulamin produktu oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziemy na stronie internetowej banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked