Lokata Walentynkowa w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Każda okazja na przyciągnięcie klienta jest dobra. Getin postanowił wykorzystać Walentynki do zdobycia inwestorów w lokaty. Oferta na depozyt trwa tylko kilka dni, co stwarza ją autentycznie wyjątkową, a nie tylko z pozoru. Przez czas gdy będzie dostępna, Lokata Walentynkowa jest najkorzystniejszą 6-miesięczna formą bezpiecznej inwestycji na rynku!

Trzeba przyznać, że Getin opracował godną zainteresowania ofertę. Z racji tego, że czas trwania promocji jest ograniczony, chętni inwestorzy powinni spieszyć się z… no właśnie, nie odwiedzeniem banku, a bankowości elektronicznej Getin Online. Lokata Walentynkowa jest dostępna wyłącznie dla klientów posiadających aktywną bankowość internetową.


Minimalna kwota, z jaką można założyć promocyjna lokatę, to, często spotykane w tego typu ograniczeniach, 1000 złotych (maksymalnie 15 000zł). Natomiast okres inwestycji jest ograniczony wyłącznie do jednego wariantu – sześciu miesięcy. Dla klientów najważniejszym czynnikiem powinno być oprocentowanie. 4,8% z dzienną kapitalizacją (co daje 6 procent, w przeliczeniu na depozyt z kapitalizacją na koniec okresu rozliczeniowego i obowiązkowym odliczeniem podatku) odsetek jest obecnie najwyższa ofertą na rynku półrocznych lokat.

Termin zakładania Lokaty Walentynkowej to zaledwie cztery dni. Promocja rusza 14 lutego, a kończy 17. Każda osoba może założyć nieograniczoną ilość depozytów, co pozwala zainwestować więcej niż wspomniane 15 tysięcy złotych. Jeśli nie jesteśmy klientami Getin, wymagane będzie założenie rachunku osobistego z obsługą elektroniczną.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked