Lokata Urodzinowa w Getin Online (6,50%, 12M)

Getin Bank logo
Getin Bank

Swoje drugie urodziny Getin Online postanowił uczcić w bardzo interesujący dla klientów sposób, a mianowicie wprowadzić do oferty zupełnie nowy depozyt – Lokatę Urodzinową. Atrakcyjne oprocentowanie, które uzyskać można w ramach urodzinowej promocji wymaga jednak podjęcia szybkiej decyzji, gdyż obowiązuje ona tylko do 17 października bieżącego roku. Czy warto się spieszyć i zdecydować na taką lokatę?

Lokata Urodzinowa to długi, dwunastomiesięczny depozyt, którego oprocentowanie wynosi 6,50 %. Nie jest to najbardziej atrakcyjna roczna lokata dostępna obecnie na rynku, jednak mimo wszystko należy ją zaliczyć do ścisłej czołówki. Poza konkurencyjnym oprocentowaniem warto wspomnieć o dwóch innych zaletach, a mianowicie możliwości uruchomienia za pośrednictwem Internetu, co niewątpliwie pozwala na spore oszczędności czasu, a także braku konieczności posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Pomimo faktu, iż Lokata Urodzinowa jest depozytem promocyjnym i dostępnym tylko przez kilka dni Getin Online nie stawia zbyt dużych wymagań względem limitów inwestycji – minimalna kwota depozytu to standardowo 1 000 złotych, natomiast maksymalna 1 milion złotych.

Założenie lokaty jest niezwykle proste i szybkie – odbywa się za pośrednictwem wniosku online, który znaleźć można na stronie internetowej Getin Online. W momencie, kiedy upłynie 12-miesięczny okres deponowania środki wraz z należnymi odsetkami zwracane są na rachunek klienta, z którego dokonano inicjującego przelewu. Co prawda Lokata Urodzinowa uruchamiana jest automatycznie jako lokata odnawialna, jednak w przypadku ewentualnego odnowienia warunki nie będą już tak atrakcyjne (odpowiadają warunkom obowiązującym w dniu odnowienia przewidzianym dla Lokaty Standardowej zakładanej na analogiczny okres). Zerwanie lokaty we wcześniejszym terminie wiąże się z całkowitą utrata należnych odsetek. Więcej szczegółów dotyczących produktu zamieszczono na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked