Lokata Słoneczna wraca do oferty Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Do oferty Getin Online po pewnej przerwie powróciła Lokata Słoneczna, która aktualnie jest najbardziej atrakcyjnym produktem oszczędnościowym w ofercie banku dla klientów związanych z bankiem oraz tych, którzy zainteresowani są zdeponowaniem kwoty większej aniżeli 10 000 złotych. Jakie warunki proponuje bank na swym najnowszym, czteromiesięcznym depozycie? Czy warto się spieszyć, by skorzystać z promocji?

Lokata Słoneczna to czteromiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,15 % w skali roku. Nie jest to najbardziej atrakcyjne oprocentowanie na rynku, jednak w ofercie Getin Online jak najbardziej (nie uwzględniając Lokaty na Start). Minimalna kwota lokaty wynosi podobnie jak w przypadku wielu innych depozytów w ofercie banku 1 000 złotych. Górny limit inwestycji ustanowiono na poziomie 1 000 000 złotych, z czego z pewnością ucieszą się klienci chcący zdeponować większe kwoty. By skorzystać z atrakcyjnego depozytu trzeba się jednak spieszyć, bowiem Lokata słoneczna podobnie jak jej poprzedniczki oferowana jest przez ściśle określony czas – tym razem oferta ważna jest jedynie do 28 maja bieżącego roku.

Zgodnie z zapisami karty produktu Lokata Słoneczna jest automatycznie zakładana jako lokata odnawialna, jednak po zalogowaniu się do systemu parametr ten można w każdym momencie zmienić. Jeśli zdecydujemy się na odnowienie musimy przygotować się na nieco inne warunki, gdyż będą one zgodne z warunkami obowiązującymi w dniu odnowienia na Lokacie Standardowej zakładanej na okres 3 miesięcy. W przypadku chęci wycofania zainwestowanych środków przed upływem czterech miesięcy wszelkie należne klientowi odsetki zostaną utracone. Szczegółowy regulamin depozytu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked