Lokata Słoneczna w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Klientów zainteresowanych atrakcyjnym oprocentowaniem na krótki okres Getin Online kusi od kilku dni zupełnie nową lokatą – Lokatą Słoneczną. By skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanego depozytu trzeba się jednak spieszyć, gdyż zgodnie ze strategia banku produkt ten będzie dostępny w ofercie zaledwie przez kilka dni – dokładniej rzecz ujmując do 20 maja bieżącego roku. Jakie warunki proponuje Getin Online?

Lokata Słoneczna to czteromiesięczny depozyt z kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Oprocentowanie wynosi 6,15 5 w skali roku – nie jest to najbardziej korzystna oferta z dostępnych obecnie na rynku, jednak mimo wszystko określić ją można jako atrakcyjną. By stać się jej posiadaczem wystarczy jedynie wypełnić wniosek online i stosować się do instrukcji, jakie otrzymamy drogą mailową. Minimalna kwota inwestycji to standardowo 1 000 złotych. Górny limit ustanowiono na poziomie 1 000 000 złotych. Z założenia lokata jest lokata odnawialną, jednak warunki odnowienia mogą być nieco inne – po upływie czterech miesięcy Lokata Słoneczna odnawiana jest na warunkach przewidzianych w dniu odnowienia dla Lokaty Standardowej zakładanej na okres 3 miesięcy. Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się z nieprzyjemnymi konsekwencjami, a mianowicie utratą wszystkich należnych odsetek.

Wniosek online, instrukcje dotyczącą zakładania depozytu oraz szczegółowy regulamin produktu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked