Lokata Sierpnia w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Zapowiadane comiesięczne promocyjne lokaty z dzienną kapitalizacją w Getin Bank nieustannie brylują w ofercie tej placówki. Wraz z kolejnymi edycjami warunki ulegają pozytywnym zmianom i podobnie było przed kolejnym wakacyjnym miesiącem – sierpniem. Lokata Sierpnia utrzymała korzystne oprocentowanie, a na duży plus zasługuje bardziej optymalny czas trwania. Wszystko z myślą o klientach, którzy martwią się nadchodzącymi zmianami w ordynacji podatkowej.

Zapowiadane Lokaty Miesiąca kontynuują swoją tradycję już bardzo długi czas. Dzięki bieżącemu odświeżaniu warunków, klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne oprocentowanie, zaliczające się do ścisłej czołówki polskiego rynku depozytów. Cechowała się tym Lokata Maja, Czerwca, Lipca, a odmiany w tej kwestii nie przynosi Lokata Sierpnia.


Nowy depozyt w ofercie Getin Banku otrzymał oprocentowanie na poziomie 5,70% w skali roku, z dzienną kapitalizacją odsetek, co odpowiada 7% na tradycyjnej lokacie (na której osiągnięcie zyski ulegają 19-procentowemu opodatkowaniu). Naliczane zyski są więc identyczne, jak na Lokacie Lipca. Jednak depozyty założone np. w czerwcu trwały zaledwie 60 dni, a ich przedłużenie było możliwe jedynie na (niezbyt korzystnych )warunkach oferowanych klientom Lokaty Standardowej.

Lokata Sierpnia została bardziej zoptymalizowana pod względem długości trwania i oszczędzanie potrwa 4 miesiące. Dzięki temu zarobki na poziomie 5,70% utrzymają się prawie do końca bieżącego roku. Ryzyko utraty części odsetek spowodowane nowymi przepisami w tym przypadku nie istnieje. To korzystne rozwiązanie dla wszystkich klientów indywidualnych.

Minimalny budżet potrzebny do zawarcia umowy z Getin Bankiem to 1000 złotych. Maksymalnie jeden depozyt może wynieść 14500 zł. Osoby zainteresowane Lokatą Sierpnia, muszą pofatygować się do najbliższego oddziału Getin. Zdalne założenie depozytu nie jest w tym przypadku możliwe. Formalności w oddziale są jednak ograniczone do minimum i wystarczy jedna wizyta, by podpisać wszelkie niezbędne dokumenty.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked