Lokata Rewolwer po raz kolejny w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Do niedawana w ofercie Getin Online znaleźć można było przede wszystkim lokaty krótkoterminowe. Obecnie bank stawia na depozyty o dłuższym okresie zapadalności – do Lokat 24-miesiecznej i Lokaty 36-miesiecznej dołączyła w ostatnich dniach atrakcyjnie oprocentowana Lokata Rewolwer, której okres wynosi dwa lata. Nie licząc Lokaty na start, jest to obecnie najbardziej atrakcyjny produkt depozytowy dostępny w ofercie banku. Ile można zarobić wybierając Lokatę Rewolwer?

Lokata Rewolwer kusi przede wszystkim atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym 6,40 %, jednak nie jest to jej jedyna zaleta. Na uwagę zasługuje dość nietypowe rozwiązanie, a mianowicie możliwość zerwania lokaty co każde 6 miesięcy w ciągu 3 ściśle określonych dni. Zerwanie lokaty w jednym z tych dni skutkuje obniżeniem oprocentowania do 6,00 %. Jeżeli środki wycofane zostaną w innych dniach, bez względu na to czy wcześniej czy później niestety będzie skutkowało całkowitą utrata należnych odsetek. Atutem nowej lokaty w ofercie Getin Online jest również możliwość jej założenia za pośrednictwem Internetu, co niewątpliwie jest bardzo wygodne i pozwala oszczędzić sporo czasu oraz brak konieczności posiadania czy też zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 złotych. Górny limit ustanowiono na poziomie 1 000 000 złotych, dlatego też zdeponowanie znacznej kwoty nie stanowi większego problemu. Z założenia Lokata Rewolwer jest zakładana jako odnawialna, jednakże w każdej chwili można parametr ten zmienić po zalogowaniu się do systemu.   Odnowienie lokaty następuje na warunkach przewidzianych w dniu odnowienia dla Lokaty Standardowej zakładanej na analogiczny okres. By skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanej lokaty trzeba się spieszyć, bowiem depozyt będzie dostępny w ofercie jedynie do 23 maja bieżącego roku!

Szczegółowy regulamin produktu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowe Getin Online.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked