Lokata Pożegnanie z „belką” w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Podobnie jak w przypadku poprzednich promocyjnych depozytów, również lokata z okazji zmiany sposobu naliczania podatku od zysków kapitałowych doczekała się swojej wersji we wszystkich bankach z grupy Leszka Czarneckiego. Po Idea Banku i Lokacie Tax Free, przyszedł czas na Getin Bank i Lokatę Pożegnanie z „belką”. Warunki są podobne, ale w przypadku placówki spod zielonego logo, lepiej się pospieszyć, bowiem kto szybciej założy depozyt, ten więcej zarobi.

Najlepsze oprocentowanie Lokaty Pożegnanie z „belką” zostało przewidziane dla klientów, którzy wpłaca zadeklarowaną kwotę na konto Getin Bank do dnia 6 lipca bieżącego roku. Wtedy zarobki sięgną 5,58% w skali roku. Oczywiście jak przystało na bank z grupy Getin Holding, dzienna kapitalizacja jest gwarantowana i nie ma mowy o płaceniu podatku Belki.


Sposób naliczania odsetek w promocyjnej ofercie Getin jest bliźniaczo podobny do znanego z Idea Banku. Otóż przez pierwszy okres trwania Lokaty Pożegnanie z „belką” oprocentowanie wynosi grubo ponad 10%. Dzięki temu do końca bieżącego roku zostanie wypracowany wysoki zysk, a po 1 stycznia 2012 roku (kiedy zostaną już wdrożone nowe przepisy, nie pozwalające omijać płacenia podatku Belki) naliczane odsetki wyniosą zaledwie 0,1%.

Korzyści płynące z innowacyjnego pomysłu Getin Holding są obustronne. Banki mają gwarancję posiadania pieniędzy inwestorów przez 12 miesięcy (tyle trwa Lokata Pożegnanie z „belką”), a klienci zyskują dzięki temu atrakcyjne oprocentowanie. Traci jedynie Skarb Państwa, do którego nie popłynie podatek, nawet po zmianie przepisów dotyczących sposobu jego naliczania.

Do założenia oryginalnego depozytu Getin Banku potrzeba jedynie kapitału w przedziale 1000-6000 złotych. Tradycyjnie nie jest wymagane posiadanie rachunku osobistego w tej placówce, ani korzystanie z innych usług. Wystarczy złożyć wniosek drogą elektroniczną w Getin Online, wpłacić w ciągu 14 dni zadeklarowaną kwotę i rozpocząć zarabianie. Każdy klient może założyć dowolną ilość Lokat Pożegnanie z „belką”.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked