Lokata Października w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Lokata miesiąca to produkt inwestycyjny, który pojawił się w ofercie Getin Banku już w kwietniu. Z każdym kolejnym miesiącu lokata przyjmuje nazwę aktualnego miesiąca. Na znajdującej się aktualnie w promocji Lokacie Października zarobić można nawet 7,51 % brutto. Tak wysokie oprocentowanie sprawia, iż produkt ten bez wątpienia zaliczyć można do najbardziej atrakcyjnych produktów depozytowych dostępnych aktualnie na naszym rynku.

Lokata Października to lokata 4-miesięczna z codzienną kapitalizacją odsetek, której oprocentowanie wynosi 6,08 %. Porównywalny zysk osiągnąć można na tradycyjnej lokacie z kapitalizacja odsetek na koniec okresu oprocentowanej na 7,51 % w skali roku. Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 1 000 złotych , natomiast maksymalna 14 000 złotych. Co istotne w celu założenia nie jest konieczne posiadanie jakiegokolwiek rachunku bankowego z oferty Getin Banku.


Wymagane jest jednak zainwestowanie nowych środków – stanowiących nadwyżkę ponad saldo z dnia 26 sierpnia 2011 roku. W ofercie banku znajduje się również Lokata Października BIS, która jest lokata 6 miesięczną z codzienna kapitalizacją odsetek, której oprocentowanie wynosi 5,27 % (6,51 % na tradycyjnej lokacie). W przypadku zainteresowania tym produktem nie jest konieczne inwestowanie nowych środków.

W celu założenia lokaty należy odwiedzić jedną z 500 placówek Getin Banku lub tez skorzystać z infolinii. Formalności ograniczone są do minimum, dlatego też założenie lokaty trwa zaledwie kilkanaście minut. Szczegóły promocjo oraz wykaz wszystkich placówek Getin Banku dostępne są na oficjalnej stronie banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked