Lokata na Wyścigi po raz kolejny w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Bardzo duże powodzenie wśród klientów pierwszej serii Lokat na Wyścigi, zmotywowało Getin Online do uruchomienia kolejnej szansy na atrakcyjną formę oszczędzania. W pełni bezpieczny depozyt gwarantuje wysokie oprocentowanie, co przyciąga tysiące inwestorów. Jednak nie wszyscy będą mieli okazję wziąć udział w promocji. Lokata na Wyścigi może zostać założona tylko przez 10 tysięcy osób. Kto pierwszy – ten lepszy!

Rywalizacja o miejsca ma oczywiście wydźwięk marketingowy. Klienci ponagleni bijącym na stronie internetowej Getin Online zegarem, nie będą jednak zawiedzeni. Lokata na Wyścigi jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku depozytów. Wszystko za sprawą tradycyjnych warunków (dostępnych przy skorzystaniu z każdego innego produktu Getin) oraz wysokiego promocyjnego oprocentowania.


Lokata na Wyścigi jest zakładana na trzy miesiące. Inwestorzy mogą liczyć na zarobki rzędu 5,39% w skali roku, z dzienną kapitalizacją odsetek (porównywalne z 6,70% na zwykłej lokacie, z naliczaniem odsetek na koniec okresu rozliczeniowego). Za względu na okazyjny charakter oferty, po wygaśnięciu umowy nie ma możliwości jej przedłużenia na takich samych warunkach. Pozostaje jedynie ogólnodostępna Lokata Codzienna w Getin, z oprocentowaniem (przy lokacie na 3 miesiące) 4,23% w skali roku.

Podobnie jak przy pozostałych depozytach dostępnych za pomocą Getin Online, minimalny budżet potrzebny do założenia Lokaty na Wyścigi wynosi 1000 złotych. Całkowitego uniknięcia płacenia podatku Belki pilnuje maksymalna kwota określona na 15 000 zł. Jeden klient może jednak założyć aż 7 depozytów (jednak suma całego kapitału nie może przekroczyć 100 tys. zł).

Licznik na Getin Online nieustannie bije i z każdą godziną liczba dostępnych Lokat na Wyścigi mocno się zmniejsza. Duży wpływ ma na to regulamin promocji,  który pozwala założyć depozyt bez posiadania rachunku osobistego w Getin Banku. Wystarczy zarejestrować się w bankowości elektronicznej, wybrać odpowiednią zakładkę i przelać kapitał na wskazane konto.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked