„Lokata na wiosnę” w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Jeden z liderów polskiego rynku depozytów nie ustaje w zdobywaniu nowych klientów. Getin Online przedstawił nową ofertę, z okazji pierwszego dnia wiosny, która potrwa zaledwie dwa dni! „Lokata na wiosnę” pozwala zarobić niemałe pieniądze w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku, a dodatkowo jest skierowana dla wszystkich inwestorów. Również tych nie korzystających z usług Getin.

Nowa promocja jest dostępna jedynie w dniach 21-23 marca. Jednak od czasu złożenia wniosku, do wpłacenia kapitału na konto banku, może minąć dwa tygodnie. Dlatego nawet osoby nie posiadające jeszcze całej potrzebnej kwoty mogą zadeklarować chęć skorzystania z korzystnych warunków. Minimalny budżet wynosi (tak jak w większości lokat) 1000 złotych. Natomiast maksymalnie można zainwestować 15 000zł. Wynika to z możliwości ominięcia płacenia podatku Belki. Ale zamożniejsi klienci mogą założyć dowolną ilość lokat. Tym samym górna granica zostaje zatarta.


Oprocentowanie na 3-miesięcznej Lokacie na wiosnę wynosi 4,85% z dzienną kapitalizacją odsetek (porównywalne z 6,02% na tradycyjnej lokacie). Jednak to tylko jednorazowa oferta. Jeśli ktoś zechce powierzyć kapitał bankowi na dłużej – owszem, może to zrobić, ale na warunkach obowiązujących w momencie przedłużania depozytu. Wtedy na tak korzystną ofertą nie ma co liczyć. Natomiast w przypadku przerwania inwestowania w okresie trwania trzymiesięcznej umowy, wszystkie odsetki przepadają.

Dużym atutem Lokaty na wiosnę jest jej dostępność dla szerokiego grona klientów. W odróżnieniu od większości działających na rynku depozytów, Getin kieruje promocję do wszystkich zainteresowanych, bez względu na to, w jakim banku posiadają rachunek osobisty. Cała operacja może przebiec zdalnie, bez zbędnych formalności. Wystarczy złożyć wniosek na stronie Getin Online, a następnie w terminie 14 dni przelać zadeklarowaną kwotę na wskazane konto. Lokata na wiosnę jest dostępna w dniach 21-23 marca również w ofercie Open Finance.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked