Lokata na Start w Getin Online – nadal korzystna, ale już mniej

Getin Bank logo
Getin Bank

W ostatnich dniach Getin Online zdecydował się nie tylko odświeżyć swoją stronę internetową, ale również ofertę przeznaczoną dla nowych klientów, którzy dotychczas nie mieli okazji korzystać z usług i produktów oferowanych przez ten podmiot. Na swojej promocyjnej Lokacie na Start Getin Online proponuje co prawda nieco niższe oprocentowanie niż dotychczas, jednak oferuje nowy okres zapadalności wynoszący trzy miesiące. Jak po zmianach prezentują się warunki promocji?

Przed zaprowadzonymi zmianami klienci, którzy zdecydowali się uruchomić Lokatę na Start liczyć mogli na oprocentowanie wynoszące 5,75 %. Dziś jest to już tylko 5,50 %, co mimo wszystko stawia lokatę w czołówce najbardziej atrakcyjnych. Minimalna kwota inwestycji ustanowiona została na poziomie 1 000 złotych, natomiast maksymalna uzależniona jest od wybranego okresu zapadalności. W przypadku lokaty miesięcznej górny limit wynosi 20 000 złotych. Dla lokat dwumiesięcznej i trzymiesięcznej tylko 10 000 złotych. Bank dopuszcza możliwość uruchomienia tylko jednej Lokaty na Start i jednorazowe z niej skorzystanie.

Cechy lokaty

Lokata na Start automatycznie zakładana jest jako odnawialna, jednak warunki ewentualnego przedłużenia nie będą już tak atrakcyjne – odnowienie lokaty następuje bowiem na analogiczny okres, ale na warunkach przewidzianych dla trzymiesięcznej lokaty standardowej. By dokonać zmiany tego parametru wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej. Ogromnym atutem oferty jest ponadto możliwość wycofania środków w dowolnym momencie bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji – bank wypłaci 100 % należnych odsetek za rzeczywisty okres deponowania.

Jak założyć Lokatę na start?

Założenie Lokaty na start w Getin Online odbywa się za pośrednictwem krótkiego wniosku online, którego wypełnienie nie zajmie więcej niż kilka minut. Warunkiem skorzystania z promocji jest spełnienie regulaminowych zapisów – depozyt dostępny jest wyłącznie dla klientów, którzy dotychczas nie mieli okazji korzystać z produktu o nazwie Lokata na Start. Szczegółowe informacje na temat promocji, kartę produktu oraz instrukcje dotyczące uruchamiania Lokaty na Start opublikowano na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

1 Comments

  1. xemi33says:

    I tak bardzo dobra oferta, szkoda tylko, że można założyć jedynie raz. Raz na jedną osobę, ale cała rodzina może zakładać. :)

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked