Lokata na Obcasach w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Z okazji obchodzonego 8 marca na niemalże całym świecie Dnia Kobiet Getin Bank przygotował ofertę specjalną w postaci Lokaty na Obcasach. W jej ramach mamy możliwość zdeponowania w banku swoich oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach. Lokata na Obcasach jest lokatą 8-miesięczną, której nominalne oprocentowanie wynosi 4,85 %, co odpowiada 6,08% na lokacie, do której odsetki doliczane są w momencie jej zakończenia.

Minimalna kwota promocyjnego depozytu w Getin Banku wynosi zaledwie 1 000 złotych, maksymalna 15 000 złotych. Możliwe jest jednak posiadanie dowolnej ilości takich lokat, dzięki czemu będziemy mogli zdeponować w banku znacznie większy kapitał. Największymi zaletami Lokaty na Obcasach są: bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość założenia lokaty za pośrednictwem Internetu bez konieczności wychodzenia z domu oraz fakt, iż odsetki bank dolicza nam każdego dnia, dzięki czemu unikamy podatku od zysków kapitałowych.


Jeśli zdecydujemy się skorzystać z oferty Getin Banku musimy się śpieszyć, gdyż oferta ważna jest jedynie przez trzy dni od 8 do 10 marca bieżącego roku. W celu jej założenia należy odwiedzić stronę internetową Getin Banku, gdzie znajdziemy specjalny wniosek online. Po jego wypełnieniu otrzymamy drogą mailową potwierdzenie złożenia wniosku oraz rachunek, na którym zdeponujemy swoje oszczędności. W między czasie otrzymamy też login oraz hasło do systemu. Po zdeponowaniu środków na lokacie nie pozostaje nam nic innego jak czekać, na jej zakończenie się i zwrot zainwestowanych środków wraz z należnymi odsetkami na wskazany przez nas rachunek.

Należy podkreślić, iż lokata nie jest niestety odnawialna na tych samych warunkach, na jakich ją zakładamy. W momencie jej zakończenia bank automatycznie zamieni ją na 6-miesięczną lokatę oprocentowaną zgodnie z aktualną na dzień odnowienia kartą produktu.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked