Lokata na Majówkę w Getin Online na 6,25% brutto

Getin Bank logo
Getin Bank

Lokata na Majówkę to najnowszy depozyt oferowany przez Getin Online. Nie uwzględniając Lokaty na start, która oferowana jest tylko nowym klientom i pozwala na zdeponowanie maksymalnie 10 000 złotych jest to najbardziej atrakcyjny depozyt w ofercie banku. Niestety podobnie jak poprzednie lokaty dostępny w ofercie jedynie przez kilka dni – tym razem wyłącznie do 2 maja bieżącego roku. Na jakie warunki liczyć mogą zainteresowani klienci?

Lokata na Majówkę to czteromiesięczny depozyt, którego oprocentowanie w skali roku wynosi 6,25 %. Jest to lokata standardowa z kapitalizacją na koniec okresu zapadalności. Stosunkowo atrakcyjne oprocentowanie plasuje się w czołówce, jednak bez większych trudności znaleźć dziś można lokaty, które proponują nieco bardziej atrakcyjne warunki. Minimalna kwota lokaty wynosi zaledwie 1 000 złotych, natomiast maksymalna 1 000 000 złotych. Tak wysoki limit z pewnością spodoba się klientom, którzy zainteresowani są zdeponowaniem większej kwoty bez konieczności rozbijania jej na kilka lokat.

Lokata automatycznie zakładana jest jako odnawialna, jednak w dowolnym momencie można zmienić ten parametr i odzyskać zainwestowane pieniądze po upływie czterech miesięcy. Przedłużenie lokaty następuje na analogiczny okres jednak na warunkach przewidzianych dla trzymiesięcznej Lokaty Standardowej w dniu odnowienia. Ewentualne zerwanie lokaty przez upływem zapisanego w umowie terminu wiąże się z całkowitą utratą odsetek. Szczegółowy regulamin produktu oraz instrukcje dotyczące zakładania lokaty dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked