Lokata Mikołajkowa w Getin Online (6M, 6%)

Getin Bank logo
Getin Bank

Getin Online od kilku dni kusi potencjalnych klientów nowym produktem depozytowym, który nie tylko daje szanse na osiągnięcie niemałego zysku, ale również pozwala wesprzeć szczytny cel, a konkretniej rzecz ujmując Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Za każda założona lokatę bank przekazuje złotówkę na pomoc podopiecznym stowarzyszenia. Jakie warunki proponuje Getin Online klientom, którzy zdecydują się skorzystać z oferty?

Lokata Mikołajkowa to sześciomiesięczny depozyt, którego oprocentowanie to 6,00 %. Minimalna kwota inwestycji ustanowiona została na poziomie 1 000 złotych. Górny limit stanowi kwota jednego miliona złotych, dzięki czemu zainwestowanie znacznych środków nie powinno stanowić najmniejszego kłopotu. Co więcej istnieje możliwość założenia aż 10 takich lokat. Z uwagi na to, iż jest to standardowy depozyt odsetki kapitalizowane są na koniec okresu zapadalności.

Pozostałe cechy lokaty

Lokata automatycznie zakładana jest jako depozyt odnawialny, aczkolwiek w dowolnym momencie jej trwania istnieje możliwość dokonania zmiany tego parametru. Jeśli klient zdecyduje się na dokonanie takiej zmiany zainwestowane przez niego środki wraz z należnymi odsetkami po upływie sześciu miesięcy zostaną przelane na rachunek, z którego dokonał przelewu inicjującego. W przypadku zdecydowania się na automatyczne odnowienie trzeba się liczyć z faktem, iż depozyt oferowany jest na warunkach promocyjnych, przez co warunki odnowienia będą inne aniżeli obecne – zgodne z warunkami proponowanymi w dni odnowienia na Lokacie Standardowej zakładanej na okres sześciu miesięcy. Zerwanie lokaty przed upływem oznaczonego okresu skutkuje utratą całości należnych odsetek.

Jak założyć Lokatę Mikołajkoową?

Założenie Lokaty Mikołajkowej jest niezwykle szybkie i proste. Po pierwsze warto podkreślić, iż Getin Online nie wymaga od swoich klientów posiadania ani też zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Niewątpliwie jest to bardzo istotna zaleta produktu. Jak wszystkie inne lokaty tak i Lokatę Mikołajkową zakłada się za pośrednictwem wniosku online, który znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej banku. Po wypełnieniu krótkiego formularza zawierającego informacje na temat samej lokaty oraz dane osobowe, na wskazany przez klienta adres mailowy wysyłane są wszelkie niezbędne informacje oraz dane do logowania. Lokata uruchamiana jest w momencie, kiedy środki zaksięgowane zostaną na rachunku, którego numer również przesłany zostanie w formie wiadomości elektronicznej.

Szczegółowy regulamin oraz kartę produktu, z którymi warto się zapoznać przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty, znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked