Lokata Majówka w Getinonline

Getin Bank logo
Getin Bank

Bankierzy Getin nie próżnowali przez okres majowego weekendu. Od razu po powrocie do pracy rozpoczęli akcję marketingową mającą na celu przyciągnięcie możliwie najwięcej inwestorów w Lokatę Majówka. Ze względu na krótkoterminowy charakter promocji i dostępność produktu (wyłącznie w Getinonline) obsypani reklamami zostali internauci. Kto dał się skusić i ulokował kapitał, pewnie nie będzie rozczarowany.

Promocje dostępne za pośrednictwem internetowego interfejsu Getin tradycyjnie już cechują się ponadprzeciętnymi warunkami. Lokaja Majówka nie wybija się jednak na pierwsze miejsce spośród dostępnych aktualnie ofert. Równie korzystny jest bowiem depozyt w Idea Bank, który można założyć bez spoglądania na czas trwania promocji. Warunki są natomiast niemal identyczne.


Przechodząc do szczegółów Lokaty Majówki, na pierwszym miejscu należy postawić oprocentowanie. 4,63% w skali roku z dzienną kapitalizacją odsetek, odpowiadające 5,75% na tradycyjnej lokacie trzeba uznać za kuszącą propozycję. Owszem, dostępną we wspomnianym Idea Bank, ale właściciele rachunku osobistego w Getin pewnie będą woleli pozostać lojalni wobec swojej placówki. Posiadanie konta w Getin Bank nie jest jedna konieczne do założenia Lokaty Majówki, którą każdy może założyć bez przeszkód za pośrednictwem Internetu, nie ruszając się z domu.

Lokata Majówka to depozyt krótkoterminowy, trwający zaledwie 3-miesiące. Nie bez powodu wybrano taki okres. Obecnie cieszy się on bowiem największym zainteresowaniem. Jednak jeśli ktoś zamierza skorzystać z propozycji Getinonline, musi się spieszyć! Promocja trwa bowiem tylko do 5 maja włącznie.

Pozostałe warunki Lokaty Majówki są identyczne jak pozostałych produktów Getin Banku. Minimalny kapitał wynosi 1000 złotych, natomiast ze względu na nieograniczoną liczbę lokat górna granica w rzeczywistości nie istnieje (pojedynczy depozyt to maksymalnie 15 000 złotych). Cała inwestowana kwota jest oczywiście w pełni bezpieczna, co zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked