Lokata Maja w Getin Banku

Getin Bank
Getin Bank

Nie tylko klienci korzystający z usług Getin przez Internet otrzymali szansę na duży zarobek w maju. Nowa oferta Lokata Maja to propozycja wyłącznie dla inwestorów, którzy osobiście pofatygują się do placówki Getin Banku i podpiszą stosowne umowy. Czy podjęcie takich kroków się opłaca? Jak najbardziej, jeśli ktoś chce pomnożyć swój kapitał w stosunkowo krótkim czasie.

Ciężko znaleźć na rynku polskich depozytów lokatę terminową z dzienną kapitalizacją odsetek na dwa miesiące. Właśnie taki okres trwania inwestycji zdecydowali się promować bankierzy Getin Banku. Lokata Maja w ciągu zaledwie 60 dni pozwala pomnożyć oszczędności o całkiem pokaźny procent. 5,70% w skali roku bez konieczności płacenia wysokiego podatku Belki to oferta niespotykana dotychczas w polskich bankach. Również w Getin na próżno szukać tak atrakcyjnych warunków przy innych produktach.


Wprowadzona do oferty 2 maja promocja potrwa do ostatniego dnia miesiąca. Inwestorzy mają więc stosunkowo dużo czasu na zastanowienie. Oszczędzanie na ponadprzeciętnych warunkach nie potrwa jednak długo. Po 2-miesięcznym okresie nie będzie możliwości odnowienia depozytu. Jedynym wyjściem będzie zmiana opcji na Lokatę Słoneczną lub któryś z pozostałych produktów.

Nieco zaskakującą nowością jest konieczność osobistego odwiedzenia placówki Getin Banku. Dotychczas lokaty można było z powodzeniem zakładać za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Lokata Maja, co podkreślają bankierzy, jest dostępna wyłącznie w naziemnych placówkach.

Udogodnieniem jest natomiast brak konieczności posiadania rachunku osobistego w Getin. Wystarczy posiadać minimalny kapitał w wysokości 1000 złotych, by bez żadnych problemów założyć Lokatę Maja. Oczywiście konieczność wizyty w oddziale nie jest tak wygodna jak obsługa przez Getinonline, ale gwarantowane warunki są warte takich wyrzeczeń. Lokaty krótkoterminowe będą się w najbliższych miesiącach cieszyć dużym zainteresowaniem, ale prezentowana promocja pewnie długo nie znajdzie godnego przeciwnika.

2 Comments

  1. annasays:

    ostatnio bylam w placowce getin banku gdzie powiedziano mi ze lokata majowa jest oferta tylko dla nowych klientow!!!wiec jaka jest prawda?

  2. sławeksays:

    lokata jest dla nowych środków na koncie tzn. dotychczas posiadanej kwoty w Getinbanku nie można ulokować na tej lokacie ,a tylko „nowe” środki (wpłacone powyżej posiadanego salda na koniec kwietnia) tak więc lokata jest dla „nowych” środków na koncie a nie dla nowych klientów Getinbanku

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked