Lokata Magiczna Piątka w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Oferta depozytowa Getin Online nieustannie poddawana jest zmianą. Na ogół pojawiają się w niej wysokooprocentowane, promocyjne lokaty, które założyć można jedynie przez kilka dni. Nie inaczej jest w przypadku lokaty Magiczna Piątka. Atrakcyjnie oprocentowany depozyt oferowany jest wyłącznie tym klientom, którzy zdecydują się na jego założenia do 12 stycznia bieżącego roku włącznie. Na jakie warunki możemy liczyć?

Lokata Magiczna Piątka to lokata codzienna zakładana na okres pięciu miesięcy. Jej największą zaletą prócz wysokiego oprocentowania jest gwarancja uniknięcia podatku od zysków kapitałowych. Wchodzące z dniem 31 marca zmiany w ordynacji podatkowej nie będą miały wpływ ość na wysokość zysków z lokaty, gdyż została ona skonstruowana w ten sposób, że cały zysk wypracowywany jest jeszcze przed zmianami w przepisach. Zakładając ją w najbliższych dniach możemy liczyć na oprocentowanie wynoszące kilkanaście procent – warunki takie obowiązywać będą jedynie do dnia 28 lutego bieżącego roku, a wraz z nadejściem 28 lutego oprocentowanie depozytu spada do zaledwie 0,10 %. Wysokość oprocentowanie Lokaty Magiczna piąta dzięki takiej konstrukcji wynosi 7,80 % brutto, co odpowiada 6,24 % netto.

Minimalna kwota depozytu wynosi standardowo 1 000 złotych, natomiast maksymalna 5 000 złotych. Niewątpliwą zaletą jest brak jakichkolwiek ograniczeń co do ilości posiadania takich lokat. Dzięki temu zainwestowanie znacznie większej kwoty nie stanowi najmniejszych problemów. Gatin Online nie wymaga również zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w celu uruchomienia takiej lokaty. Lokata Magiczna Piątka jest z założenia lokata automatycznie odnawialną, jednakże w każdej chwili istnieje możliwość zmiany tego stanu. W przypadku chęci jej odnowienia należy liczyć się z faktem, iż warunki, jakie zaoferuje nam bank nie będą identyczne. W przypadku wycofania środków przed upływem pięciu miesięcy należy liczyć się z utratą należnych odsetek. Szczegółowy regulamin lokaty oraz instrukcja jej zakładania dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked