Lokata Magiczna Dwunastka w Getin Online na 8%

Getin Bank logo
Getin Bank

Getin Online po raz kolejny sięga po sprawdzoną formułę i oferuje klientom korzystnie oprocentowaną lokatę, na założenie której trzeba się zdecydować najpóźniej do 14 grudnia bieżącego korku. Promocyjne oprocentowanie Lokaty Magiczna Dwunastka jest bardzo atrakcyjne, jednak czy rzeczywiście warto założyć taki depozyt?

Lokata Magiczna Dwunastka to 12-miesięczny depozyt z codzienną kapitalizacją odsetek oprocentowany aż na 8,00 % brutto w skali roku. Oprocentowanie netto wynosi 6,28 %, co sprawia, iż nowa lokata Getin Online jest jedną z najatrakcyjniejszych dostępnych obecnie na rynku depozytów. O jej atrakcyjności świadczy nie tylko wysokie oprocentowanie, ale też fakt, iż wszystkie należne odsetki naliczone zostaną do końca lutego, dzięki czemu możliwe będzie uniknięcie niekorzystnych zmian w ordynacji podatkowej. Jak to możliwe? Idea jest prosta – oprocentowanie depozytu w zależności od momentu jego założenia wynosi od 28,65 % (12 grudnia) do 35,82 % (28 grudnia). Z dniem pierwszego marca 2012 roku oprocentowanie spada do zaledwie 0,1%.

Wysokie oprocentowanie w pierwszych trzech miesiącach sprawia, iż maksymalna kwota lokaty musi wynosić zaledwie 2 000 złotych i stanowi dwukrotność kwoty minimalnej. Getin Online nie stawia jakichkolwiek ograniczeń co do ilości posiadanych lokat tego typu, dlatego inwestycja kwoty znacznie większej niż 2 000 złotych nie stanowi większego problemu. Musimy się jednak liczyć z faktem, iż zamiast jednej czy kilku depozytów bank założy ich dla nas kilkadziesiąt. By stać się posiadaczem Lokaty Magiczna Dwunastka nie trzeba zakładać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Getin Banku.

Jak wszystkie inne depozyty w Getin Online tak i Lokatę Magiczna Dwunastka zakłada się przez Internet. Wystarczy wypełnić dostępny na stronie internetowej banku wniosek online. Po jego złożeniu otrzymamy mailowe potwierdzenie wraz z numerem rachunku, na który powinniśmy dokonać wpłaty oraz loginem do bankowości internetowej. Po zalogowaniu się do systemu należy zrobić przelew i oczekiwać na zwrot zainwestowanych środków powiększonych o należne odsetki. Szczegółowy regulamin produkty oraz wszelkie instrukcje znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked