Lokata Jak Marzenie w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Po raz kolejny na przestrzeni kilku ostatnich dni oferta Getin Online uległa przebudowie. Dostępna do niedawna w ofercie Lokata Be Green zastąpiona została właśnie nowym depozytem, a mianowicie Lokatą jak Marzenie, której warunki uznać należy za dość atrakcyjne. Na jakie oprocentowanie i warunki  liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na jej założenie?

Lokata jak Marzenie to dwunastomiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,40 % z kapitalizacją na koniec okresu. Nie jest to co prawda najbardziej atrakcyjna lokata dostępna obecnie na rynku, ale mimo wszystko zaliczyć ją należy do bardziej interesujących. By ją założyć trzeba się jednak spieszyć, bowiem oferta obowiązuje jedynie do 27 kwietnia bieżącego roku. Minimalna kwota depozytu wynosi standardowo 1 000 złotych, natomiast maksymalna aż 1 mln złotych, dzięki czemu zainwestowanie znacznej kwoty nie stanowi najmniejszego problemu.

Zaletami lokaty, prócz atrakcyjnego oprocentowania i wysokiego limitu, jest również szybkie i wygodne składanie dyspozycji założenia depozytu. Wypełnienie wniosku online i dokonanie przelewu nie powinno potrwać dłużej niż kilkanaście minut. Założony w ten sposób depozyt jest odnawialny, jednak w każdym momencie istnieje możliwość zmiany tego parametru. Ewentualne przedłużenie odbędzie się na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia przewidzianych dla Lokaty Standardowej zakładanej na analogiczny okres. Zerwanie lokaty przed upływem 12 miesięcy wiąże się z całkowitą utrata należnych odsetek. Szczegółowy regulamin produktu oraz internetowy wniosek znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked