Lokata Fantastyczna w Getin Online (6,1%, 12M)

Getin Bank logo
Getin Bank

Lokata Fantastyczna to najnowszy, promocyjny depozyt oferowany przez Getin Online. Skorzystanie z promocji wymaga jednak bardzo szybkiego podjęcia decyzji, ponieważ jest ona zaledwie jednodniowa – trwa jedynie do 12 listopada bieżącego roku. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ Getin Online słynie z krótkich promocji, które na ogół oferują atrakcyjne warunku. Jak jest w tym przypadku? Ile można zarobić decydując się na założenie Lokaty Fantastycznej?

Lokata Fantastyczna to dwunastomiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,10 %. Nie jest to w prawdzie najbardziej atrakcyjna propozycja spośród wszystkich dostępnych dziś na rynku, jednak mimo wszystko plasuje się on w czołówce. Nowy depozyt Getin Online to standardowa lokata, dlatego też odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Minimalna kwota inwestycji wynosi standardowo 1 000 złotych, natomiast górny limit to kwota 1 miliona złotych. Dzięki tak dużej rozpiętości limitów produktem zainteresowani powinni być nie tylko klienci dysponujący niewielkimi oszczędnościami, ale również Ci bardziej zamożni. Atutem oferty jest również fakt, iż Getin Online nie wymaga od swoich klientów uruchamiania rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Dodatkowe informacje

Jak wiele innych depozytów oferowanych przez Getin Online tak i Lokata Fantastyczna jest depozytem odnawialnym (opcja ta wybierana jest automatycznie podczas zakładania lokaty, jednak w każdej chwili istnieje możliwość dokonania zmiany tego parametru). Niestety warunki ewentualnego przedłużenia mogą znacznie różnić się od obecnych, ponieważ lokata odnawiana jest na analogiczny okres, jednak na warunkach przewidzianych dla Lokaty Standardowej. By nie stracić zbyt wiele po upływie zapisanych w umowie 12 miesięcy warto zorientować się, jakie warunki zaproponuje nam bank po odnowieniu. Jeśli zamiast na przedłużenie zdecydujemy się na wcześniejsze wycofanie zainwestowanych środków będziemy się musieli liczyć z faktem, iż wszelkie należne odsetki zostaną utracone. W takim przypadku zainwestowana przez nas kwota wróci na rachunek, z którego dokonaliśmy inicjującego przelewu. Między innymi z tego względu warto się zastanowić, czy depozyt o tak długim okresie zapadalności będzie dla nas odpowiedni.

Jak skorzystać z promocji?

Uruchomienie lokaty jest niezwykle proste i szybkie, dlatego też nikt nie powinien mieć z nim poważniejszych problemów. Warto jednak pamiętać, że będzie to możliwe, o ile jeszcze dziś podejmiemy decyzję! Na oficjalnej stronie internetowej Getin Online znaleźć można wniosek online, który należy wypełnić, a następnie postępować zgodnie z otrzymanymi instrukcjami. Cała procedura nie powinna nam zabrać więcej aniżeli kilka minut.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked