Lokata 4×4 w Getin Banku dostępna do 3 sierpnia

Getin Bank logo
Getin Bank

Każda kolejna oferta Getin Banku coraz bardziej zaskakuje dotychczasowych klientów, a także każdego, potencjalnego nowego klienta. Najnowsza lokata, dostępna tylko (!) w okresie od pierwszego sierpnia do trzeciego sierpnia bieżącego roku nosi nazwę Lokata 4×4, co może nam od razu nasunąć na myśl pojazdy terenowe, które jednak nie mają nic wspólnego z tą lokatą. Nazwa 4×4 wzięła się natomiast od tego, że sami decydujemy przez co cztery miesiące czy chcemy nadal kontynuować naszą lokatę, a maksymalny czas trwania tej lokaty to wynik mnożenia wzięty z jej nazwy czyli szesnaście miesięcy.

Dodatkową dobrą wiadomością dla klientów może być to, że lokata 4×4 ma stałe roczne oprocentowanie na poziomie 5,46 procenta netto rocznie, wraz z codzienną kapitalizacją, dzięki czemu będziemy mogli uniknąć tak zwanego podatku Belki. Podatek nie będzie nas dotyczył jeżeli nasza wpłata na lokatę nie przekroczy 15 tysięcy złotych.


Lokata ta jest zakładana na szesnaście miesięcy lecz to my sami możemy zdecydować czy chcemy aby nasza lokata była, czteromiesięczną, ośmiomiesięczna, dwunastomiesięczna czy też szesnastomiesięczna. Dzięki podziałowi tejże lokaty na cztery okresy po cztery miesiące w ciągu trzech dni po każdych czterech miesiącach możemy sami zdecydować, czy przerwać lokatę i nie utracić żadnych odsetek.

Kwota minimalna jaką musimy zainwestować w lokatę to tysiąc złotych, a każdy klient banku może otworzyć tylko i wyłącznie przez Internet dowolną liczbę lokat 4×4. Przy oprocentowaniu netto 5,46 procent lokata ta może konkurować ze zwykłymi lokatami, które dają zyski na poziomie siedmiu procent. Warto też wspomnieć, że oprocentowanie na lokacie 4×4 w Getin Banku jest stałe, co daje nam pewność zysku, a po przekroczeniu szesnastu miesięcy mamy możliwość przedłużenia naszej lokaty jednak już na innych zasadach niż lokata 4×4.

Założenie lokaty 4×4 w Getin Banku jest prostsze niż mogło by się to wydawać, wystarczy na stronie internetowej wypełnić odpowiedni wniosek online po czym czekać na potwierdzenie złożenia wniosku oraz rachunku do wpłaty pieniędzy na lokatę, które otrzymamy na maila. Nasz unikalny login dostaniemy również na maila z kolei hasło, którego nie powinniśmy nikomu ujawniać otrzymamy poprzez krótką wiadomość testową na nasz telefon. Po otrzymaniu danych dostępowych dokonujemy wpłatę, a pieniądze z lokaty, po jej zakończeniu same wracają na nasze konto.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked