Kolejna promocja w Getin Online – Lokata Wspólna

Getin Bank logo
Getin Bank

Wspólna Lokata to najnowsza propozycja depozytowa przygotowana przez Getin Online. Słynący z krótkich akcji promocyjnych bank tym razem proponuje swoim klientom lokatę, której oprocentowanie uzależnione jest od liczby lokat, które zostaną założone w okresie trwania promocji. Na jakie warunki liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty podmiotu?

Dostępna od 3 września w ofercie Getin Online Lokata Wspólna to czteromiesięczny depozyt, którego oprocentowanie uzależnione jest od ilości lokat, jakie klienci zdecydują się założyć do dnia 7 września bieżącego roku. Póki co liczba ta wynosi około 5 000, dzięki czemu aktualnie oprocentowanie wynosi 6,20 %. W momencie, gdy przekroczy ona poziom 5 000 stawka ta wzrośnie do 6,25 %. Górny limit stanowi ponad 100 000 lokat, które gwarantują wszystkim klientom oprocentowanie na poziomie 6,80 %. Szanse, na dotarcie do tego pułapu są stosunkowo niewielkie, dlatego też spodziewać się należy oprocentowania oscylującego w granicach około 6,40 %. Mimo tego propozycja ta prezentuje się dość atrakcyjnie.

Minimalna kwota lokata wynosi standardowo 1 000 złotych, natomiast maksymalna tylko 25 000 złotych. Warto jednak dodać, iż każdy klient założyć może aż 10 takich lokat, dzięki czemu maksymalna kwota inwestycji wyniesie aż 250 000 złotych. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Ich naliczenie odbędzie się tylko w przypadku, kiedy zachowany zostanie termin zapadalności – zerwanie umowy wcześniej jest jednoznaczne z całkowitą utratą naliczonych odsetek. Podobnie jak wszystkie inne lokaty Getin Online tak i Lokatę Wspólną założyć można za pośrednictwem Internetu bez konieczności posiadania rachunku bankowego w Getin Banku. Kartę produktu oraz wszelkie instrukcje opublikowano na stronie internetowej podmiotu.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked