Kolejna podwyżka oprocentowania Lokaty na Start w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Lokata na Start dostępna jest w ofercie Getin Online od wielu miesięcy, jednak jej warunki na przestrzeni czasu wielokrotnie ulegały zmianom. Na wprowadzenie kolejnej zmiany i podwyżkę oprocentowania zdecydowano się także w ostatnim czasie, dzięki czemu Lokata na Start wciąż jest najbardziej atrakcyjnym depozytem w ofercie banku i jednym z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Na jakie warunki liczyć można po podwyżce?

Lokata na Start to dwumiesięczny depozyt oprocentowany na 7,50 % przeznaczony wyłącznie dla klientów, którzy nigdy nie mieli okazji z niego skorzystać. Niestety nie jest to jedyne ograniczenie, jakie stawia Getin Online. Minimalna kwota lokaty to zaledwie 500 złotych. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty chcące zainwestować znaczną kwotę mogą być zawiedzione, gdyż maksymalnie może to być 10 000 złotych. Lokata na Start automatycznie zakładana jest jako odnawialna, jednak ze względu na fakt, iż każdy klient może złożyć tylko jedną dyspozycję jej założenia, warunki odnowienia nie będą takie same – zgodne z warunkami przewidzianymi dla Lokaty Standardowej zakładanej na okres 3 miesięcy. Niestety jej oprocentowanie nie jest już tak atrakcyjne.

Zaletą Lokaty na Start podobnie jak wszystkich innych lokat dostępnych w ofercie Getin Online jest dogodna, internetowa forma zakładania lokaty. Wniosek online i wszelkie instrukcje znaleźć można na stronie internetowej banku. Zerwanie złożonej w ten sposób dyspozycji jeszcze przed dokonaniem wpłaty kwoty lokaty jest równoznaczne ze skorzystaniem z oferty i wyklucza ponowne założenie Lokaty na Start. Zerwanie lokaty w późniejszym czasie wiąże się z utrata całości należnych odsetek. Szczegółowy regulamin produktu dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked