Kolejna edycja Lokaty Wspólnej

Getin Bank logo
Getin Bank

Spore zainteresowanie klientów ograniczoną czasowo promocją w Getin Banku, natchnęło bankierów do reaktywowania oferty. Lokata Wspólna, o której mowa, przyciągnęła tysiące inwestorów i jej druga edycja powinna cieszyć się nie mniejszym powodzeniem. Im więcej osób zdecyduje się oszczędzać na tym specyficznym depozycie – zarobki będą wyższe. Maksymalne oprocentowanie może wynieść nawet 6,03% z dzienną kapitalizacją odsetek!

Zabiegi marketingowe stosowane przez Getin Bank pozwalają instytucji królować w rankingach na najlepsze lokaty bankowe. Jednak skuteczna reklama to nie wszystko. Ważniejsze są proponowane warunki, które klienci dokładnie prześwietlają przed podpisaniem umowy. Lokata Wspólna II jest doskonałym dowodem na to, że depozyty w Getin zaliczają się do elity także pod względem zarobków. Najniższe, gwarantowane oprocentowanie wynosi 5,39% (netto), a przy dużym zainteresowaniu promocją, zarobki mogą wzrosnąć aż do 6,03%.


Cała filozofia Lokaty Wspólnej polega na wprowadzeniu małej niepewności, związanej z rosnącym oprocentowaniem (wraz z narastającą liczbą klientów) i ewentualną możliwością osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków na lokacie z dzienną kapitalizacją odsetek. Standardowe, minimalne zarobki (dostępne nawet w przypadku jednego zainteresowanego Lokatą Wspólną) wyniosą 5,39%. Jeśli ilość wniosków przekroczy liczbę 10 000, oprocentowanie wzrasta do 5,47 proc. Kolejne przedziały są ustalone co 10 tysięcy klientów. Maksymalne przewidziane odsetki będą naliczane, gdy liczba otwartych lokat przekroczy 70 000.

W porównaniu do pierwszej edycji Lokaty Wspólnej, aktualna prezentuje się dużo bardziej okazale. Poprzednio potrzebnych było 100 tysięcy zainteresowanych, by uzyskać maksymalne odsetki w wysokości „zaledwie” 5,63% w skali roku, również z dzienną kapitalizacją odsetek.

Promocyjny depozyt w Getin Online pod względem wymagań stawianych przed klientami nie różni się od pozostałych będących na stałe w ofercie. Minimalny wymagany budżet to 1 000 złotych, natomiast maksymalny – 14 000. Jeden inwestor ma możliwość założenia maksymalnie dziesięciu lokat. Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Getin (nie jest wymagane posiadanie rachunku osobistego w tym banku).

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked