„Lokata Kwietnia” na 5 miesięcy w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Getin Bank nie ustępuje w budowaniu sobie pozycji lidera polskiego rynku lokat. Przy każdej nadarzającej się okazji wprowadza (teoretyczne) nowy produkt, przyciągając kolejnych klientów. Lokata Kwietnia jest bliźniaczo podobna do Lokaty Wiosennej, ale nowa nazwa i sposób promocji pozwalają pozyskać kolejnych inwestorów. Cel został więc spełniony.

Warunki lokat Getin Banku nie od dziś są uznawane za bardzo dogodne. Osoby pragnące na kilka miesięcy zainwestować swoje oszczędności, często wybierają ofertę właśnie tego banku. Obsługa jest szybka, szczególnie przy korzystaniu z Getin Online, a oprocentowanie depozytów co najmniej zadowalające. Nic dziwnego, że marketingowcy pracują pełną parą nad promocją oferowanych warunków.


Nowa Lokata Kwietnia w Getin Bank jest ofertą ograniczoną czasowo. Jak nie trudno się domyślić, jej założenie będzie możliwe do końca bieżącego miesiąca. Pieniądze powędrują na konto banku na pięć miesięcy. To stały okres inwestycji. Nie ma możliwości wyboru innych okresów trwania. Zdążyli się już do tego przyzwyczaić klienci korzystający lub obserwujący okolicznościowe oferty Getin Bank.

Z uwagi na dzienną kapitalizację odsetek, maksymalna kwota inwestycji wynosi 14 000 złotych, pozwalając uniknąć płacenia podatku Belki nawet pod koniec 5-miesięcznego depozytu.  Minimalna, co jest już standardem we wszystkich placówkach – 1000 zł. Jeden inwestor ma możliwość założenia pięciu lokat, więc w praktyce maksymalny budżet jest ograniczony do 70 000 zł.

Pora przejść do najważniejszego parametru Lokaty Kwietnia – oprocentowania. Wynosi one 4,60% i nie ulega zmianie przez okres trwania umowy. W porównaniu do standardowego depozytu, zyski wyniosłyby 5,68%. To jedna z ciekawszych propozycji na rynku w przypadku lokat krótkoterminowych.

Założenie Lokaty Kwietnia jest możliwe we wszystkich placówkach Getin Bank oraz przez bankowość elektroniczną. Jeśli ktoś nie zdąży zebrać odpowiedniego kapitału do końca kwietnia, nie ma się czym martwić – Lokata Wiosenna oferuje oprocentowanie niższe o jedynie 0,05%, a nie jest okolicznościową promocją.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked