Podwyżka na lokacie 4-miesięcznej w Get Banku

Get Bank logo
Get Bank

Get Bank nie jest jeszcze szczególnie znanym bankiem, jednak szansa na zmianę tej sytuacji jest bardzo możliwa, gdyż w ostatnich dniach bank zdecydował się na podniesienie oprocentowania swoich lokat. Zmiany te nie spowodowały co prawda, iż produkty oszczędnościowe Get Banku stały się najbardziej atrakcyjnymi na rynku, jednak mimo wszystko warto się nimi zainteresować. Cieszmy się póki można, gdyż niedługo ten bank wejdzie w szeregi Getin Banku. Na jakie warunki liczyć mogą dziś klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty?

Wprowadzone zmiany dotyczą dwóch lokat – Lokaty standardowej oraz net.lokaty i tylko okresu zapadalności wynoszącego 4 miesiące. Klienci, którzy zdecydowali się kilka dni temu na założenie Lokaty standardowej w Get Banku na okres 4 miesięcy liczyć mogli na oprocentowanie wynoszące 6,00 %. Po zmianach oprocentowanie wynosi 6,25 %. Minimalna kwota takiej lokaty wynosi 3 000 złotych. By stać się jej posiadaczem wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów Getin Banku (lista oddziałów Getin Banku prowadzących obsługę klientów Get Banku dostępna jest na oficjalnej stronie Get Banku) lub też zalogować się do systemu bankowości internetowej i za jego pomocą założyć lokatę.

Wybierając lokatę net.lokata również na okres 4 miesięcy zarobimy 6,30 % (do niedawna było to tylko 6,05 %).Podobnie jak w przypadku Lokaty standardowej minimalna kwota tej lokaty to 3 000 złotych. Założenie lokaty również możliwe jest na dwa sposoby – w wybranych oddziałach Getin Banku lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. Szczegółowe regulaminy obu produktów oraz listę oddziałów Getin Banku, które obsługują klientów Get Banku znaleźć można na jego oficjalnej stronie internetowej.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked