Podwyżka oprocentowania 6- i 9-miesięcznych lokat w FM Banku

FM Bank logo
FM Bank

FM Bank to jeden z banków, który niemalże nieprzerwanie pojawia się w rankingach na najbardziej konkurencyjne lokaty bankowe. Po chwilowej nieobecności bank zdecydował się na podniesienie oprocentowania depozytów, dzięki czemu odzyskał miano jednego z najbardziej atrakcyjnych banków w kontekście oferty depozytowej. Na jakie warunki liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na zdeponowanie swoich oszczędności w FM Banku?

Zaprowadzone przez bank podwyżki swoim zasięgiem objęły depozyty 6-miesięczne i 9-miesięczne. Decydując się na krótszy wariant oczekiwać należy oprocentowania wynoszącego 6,50 % dla kwot wynoszących do 2 000 000 złotych oraz 2,00 % dla kwot większych. Podobnie prezentuje się oprocentowanie w przypadku lokaty obowiązującej 9 miesięcy – dla kwot do 2 000 000 złotych oprocentowanie również wynosi 6,50 %, natomiast dla kwot większych od 2 000 000 złotych 3,00 %. Po zaprowadzonych zmianach w kategorii lokat 6-miesięcznych FM Bank ponownie pojawił się w ścisłej czołówce. Jeżeli chodzi o segment lokat 9-miesięcznych FM Bank zajmuje aktualnie pozycję lidera. Wysokość oprocentowania proponowanego na FM Lokatach o pozostałych terminach zapadalności (od 7 dni do 24 miesięcy) kształtują się w przedziale od 1,50 % do 6,35 %.

Założenie FM Lokaty jest niezwykle proste i odbywać się może na kilka sposobów – poprzez wizytę w placówce, za pośrednictwem bankowości internetowej (opcja dla posiadaczy rachunku w FM Banku) bądź też za pośrednictwem dostępnego na stronie banku formularza online – bank nie wymaga w tym przypadku posiadania rachunku. Więcej szczegółów znaleźć można w oficjalnym serwisie internetowym FM Banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked