Promocja Lokaty Porannej w Credit Agricole

Credit Agricole logo
Credit Agricole

Credit Agricole – bank powstały z przekształcenia Lukas Banku – by zachęcić do swojej oferty nowych klientów postanowił zaoferować im promocyjne oprocentowanie Lokaty Porannej. Dzięki zastosowanym podwyżką oprocentowanie znacznie wzrosło, jednakże nadal nie można uznać go za szczególnie atrakcyjne, bowiem wiele banków oferuje znacznie więcej. Ile zarobimy, jeśli mimo wszystko zdecydujemy się na depozyt?

Lokata Poranna to lokata z codzienną kapitalizacja odsetek, którą możemy założyć na okres 5 lub 10 miesięcy. W zależności od tego, jaki okres wybierzemy bank zaproponuje nam odmienne warunki. I tak decydując się na 5-miesięczny depozyt będziemy mogli liczyć na oprocentowanie netto wynoszące 5,67 % (porównywalne z 7,00 % na tradycyjnej lokacie). Klienci, którzy wybiorą okres dwukrotnie dłuższy zarobią mniej, gdyż oprocentowanie w takim przypadku wynosi 5,27 %, co odpowiada 6,50 % na zwykłej lokacie z podatkiem od zysków kapitałowych. Jeśli zależy nam na jeszcze bardziej atrakcyjnych warunkach powinniśmy założyć lokatę za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu oprocentowanie nominalne naszego depozytu wzrośnie o 0,1 punktu procentowego.


Minimalna kwota depozytu wynosi 1 000 złotych, natomiast maksymalna 10 000 złotych. Nie powinno to stanowić większej przeszkody, dla osób, które pragną zdeponować znacznie większe sumy, bowiem bank dopuszcza posiadanie przez jednego klienta aż 300 takich lokat. Co ciekawe naliczone każdego dnia odsetki nie są dopisywane do naszej lokaty a przelewane na nasz rachunek osobisty, dzięki czemu na bieżąco możemy z nich korzystać.

By skorzystać z promocyjnej Lokaty Porannej warto się spieszyć, gdyż promocja trwa jedynie do 30 listopada bieżącego roku. Jeśli posiadamy konto w Credit Agricole możemy ją założyć za pośrednictwem bankowości internetowej, jeśli nie będziemy musieli odwiedzić jedną z wielu placówek banku. Szczegółowy regulamin produktu oraz adresy wszystkich oddziałów znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked