Lokata Zimowa w BOŚ Banku (5-5,50%, 2M)

BOŚ Bank logo
BOŚ Bank

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zainteresowani są krótkoterminowym oszczędzaniem BOŚ Bank włączył do swojej oferty stosunkowo atrakcyjnie oprocentowaną Lokatę Zimową. Jakie warunki proponuje na tym dwumiesięcznym depozycie i jakie wymagania stawia przed zainteresowanymi klientami?

Proponowane przez BOŚ Bank oprocentowania na Lokacie Zimowej uzależnione jest od tego, czy deponowane środki są tak zwanymi środkami nowymi czy też nie. Jeśli klient decyduje się na zdeponowania na lokacie środków nowych (stanowiących nadwyżkę ponad saldo zaangażowania z dnia 18 grudnia bieżącego roku) bank zaoferuje oprocentowanie na poziomie 5,50 %. W pozostałych przypadkach wynosić będzie ono nieco mniej – 5,00 %. Minimalna kwota inwestycji ustanowiona została na poziomie 1 000 złotych. Górny limit nie istnieje, dlatego też zdeponowanie znacznej wielkości oszczędności nie stanowi najmniejszego problemu.

Pozostałe cechy produktu

Lokata Zimowa ma charakter odnawialny, co oznacza, iż po upływie zapisanych w umowie dwóch miesięcy, zastanie powiększona o naliczone odsetki i ponownie uruchomiona – warunki, jakie zaoferuje bank mogą być nieco inne, gdyż zgodnie z zapisami regulaminowymi będą one zgodne z warunkami obowiązującymi w dniu jej odnowienia. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Podjęcie depozytu w terminie wcześniejszym skutkuje standardowo utratą całości należnych odsetek.

Jak założyć Lokatę Zimową w BOŚ Banku?

Uruchomienie Lokaty Zimowe jest niezwykle proste i komfortowe, ponieważ może się odbywać na kilka sposobów. Pierwszym – najbardziej oczywistym – jest wizyta w pobliskiej placówce banku, gdzie w zaledwie kilka chwil załatwione zostaną wszelkie formalności. Osoby, które nie mają czasu na takie wizyty lub w miejscu ich zamieszkania nie funkcjonuje żaden oddział BOŚ Banku mogą założyć lokatę za pośrednictwem systemu bankowości internetowej – BOŚBank24. Niestety jak można się domyślać dostęp do bankowości internetowej mają tylko posiadacze rachunków oszczędnościowych założonych w banku. Ostatnią możliwością jest skorzystanie z infolinii banku, co również jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

By dowiedzieć się czegoś więcej na temat Lokaty Zimowej, zapoznać z jej regulaminem oraz instrukcjami dotyczącymi jej uruchamiania warto zajrzeć na stronę internetową BOŚ Banku. Znaleźć tam można również informacje na temat wszystkich oddziałów bankowych, co niewątpliwie będzie bardzo pomocne.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked