Nowość – Lokata Zawrotny Zysk w Banku BGŻ

Bank BGŻ logo
Bank BGŻ

W ofercie banku BGŻ znaleźć można aktualnie kilka lokat bankowych, jednak trudno określić je jako szczególnie atrakcyjne. Do oferty produktów depozytowych w ostatnim czasie włączono zupełnie nowy depozyt – Lokata Zawrotny Zysk. Nie jest to jednak produkt, który na stałe zostanie włączony do oferty banku. Jego założenie możliwe jest tylko do końca maja bieżącego roku. Jakie warunki proponuje BGŻ Optima?

Lokata Zawrotny Zysk to dwumiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 5,60 % w skali roku. W porównaniu z ofertami innych banków nie jest to szczególnie atrakcyjny produkt oszczędnościowy, jednak jeden z najbardziej atrakcyjnych w ofercie banku BGŻ. Minimalna kwota lokaty wynosi zaledwie 1 000 złotych, Maksymalna łączna kwota lokowana na sezonowych lokatach nie może przekroczyć 100 000 złotych. Ograniczenia te nie są jedynymi warunkami, jakie stawia klientom bank. Warunkiem założenia Lokaty Zawrotny Zysk jest również posiadanie konta oszczędnościowego Eskalacja (środki zgromadzone na takim rachunku oprocentowane są nawet na 4,10 %). Istotne jest również to, że na lokacie zdeponować można wyłącznie nowe środki, a wiec środki stanowiące nadwyżkę ponad wolumen środków zgromadzonych w banku na dzień 19 kwietnia bieżącego roku.

By stać się posiadaczem Lokaty Zawrotny Zysk trzeba się spieszyć, bowiem dostępna będzie ona w ofercie jedynie do 31 maja 2012 roku. Szczegółowy regulamin produktu oraz rachunku oszczędnościowego Eskalacja dostępne są na oficjalnej stronie internetowej banku BGŻ.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked