Lokata Zwycięska w Banku BGŻ

Bank BGŻ logo
Bank BGŻ

Lokata Zwycięska, która niedawno pojawiła się w ofercie BGŻ jest najbardziej atrakcyjnym produktem depozytowym oferowanym obecnie przez bank. Nie można jej niestety zaliczyć do grona najbardziej atrakcyjnych na rynku, jednak mimo wszystko osoby dysponujące znacznymi nadwyżkami pieniężnymi mogą się zastanowić nad jej założeniem. Na jakie warunki liczyć można decydując się na skorzystanie z produktu?

Lokata Zwycięska to pięciomiesięczny depozyt, którego oprocentowanie uzależnione jest od wysokości kwoty, jaką zdecydujemy się przeznaczyć na jego założenie – w przypadku kwot mniejszych aniżeli 100 000 złotych oprocentowanie wynosi 5,60 %, natomiast dla kwot równych lub większych od 100 000 złotych wzrasta do 6,00 %. Stosunkowo atrakcyjne oprocentowanie, niska minimalna kwota inwestycji (1 000 złotych) oraz możliwość założenia dowolnej liczny lokat to niewątpliwie zalety lokaty. Jeżeli chodzi o wady nie sposób nie wspomnieć o konieczności posiadania konta oszczędnościowego Eskalacja. Niestety nie jest to jedyny warunek stawiany przez bank – założenie lokaty możliwe jest jedynie przy pomocy nowych środków, a więc środków stanowiących nadwyżkę ponad saldo z dnia 31 lipca 2012 roku.

Założenie lokaty jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele czasu, dlatego wizyta w jednej z placówek banku nie powinna sprawić nam większego kłopotu. Warto się jednak pospieszyć z decyzją, gdyż produkt dostępny jest w ofercie banku jedynie przez ściśle określony czas – do 30 września bieżącego roku – przy czym bank zastrzega sobie możliwość jego skrócenia. Szczegółowy regulamin Lokaty Zwycięskiej znaleźć można na stronie internetowej Banku BGŻ.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked