Lokata Kokosowa w Banku BGŻ

Bank BGŻ logo
Bank BGŻ

Oferta depozytowa Banku BGŻ do niedawna nie należała do szczególnie atrakcyjnych. Próżno szukać jakiegokolwiek produktu inwestycyjnego banku w rankingach najkorzystniejszych lokat. W ostatnich dniach do oferty włączono Lokatę Kokosową, która aktualnie jest najbardziej atrakcyjnym produktem depozytowym BGŻ. Jakie warunki proponuje oraz ile pozwala zarobić?

Lokata Kokosowa to lokata 3-miesięczna, której oprocentowanie wynosi od 4,00 do 5,60 procent. Jak nietrudno się domyślić wysokość oprocentowania uzależniona jest od wielkość inwestycji. Dla kwot mniejszych niż 10 000 złotych oprocentowanie wynosi 4,00 %, dla kwot większych niż 10 000 złotych i jednocześnie mniejszych niż 30 000 złotych rośnie do 4,50 %. Kolejny przedział i wzrost o 0,50 % dotyczy kwot od 30 000 do 100 000 złotych. Na maksymalne oprocentowanie wynoszące 4,60 % liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się zdeponować ponad 100 000 złotych.


Oczywiście warunkiem uzyskania atrakcyjnego oprocentowanie nie jest jedynie wysokość wkładu. Założenie Lokaty Kokosowej możliwie jest jedynie przez posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Eskalacja. Bank BGŻ wymaga też, by depozyt w całości stanowiły jedynie nowe środki – środki stanowiące nadwyżkę ponad saldo z dnia 30 września bieżącego roku.

Założenie lokaty możliwe jest w jednym z wielu oddziałów banku. By skorzystać z atrakcyjnych warunków warto się spieszyć, gdyż promocja rozpoczęła się z dniem 1 października i potrwa jedynie do 31 grudnia 2011 roku. BGŻ zastrzega sobie jednak prawo skrócenia czasu trwania promocji. Szczegółowy regulamin Lokaty Kokosowej znajduje się na stronie internetowej banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked