Lokata Swobodnie Zarabiająca w BZ WBK

BZ WBK logo
BZ WBK

Oferta Banku Zachodniego WBK pod kątem produktów depozytowych nigdy nie była szczególnie atrakcyjna. Bardzo rzadko można znaleźć jedna z lokat oferowanych przez ten podmiot w rankingach i zestawieniach najbardziej korzystnych depozytów. Niestety sytuacji tej nie zmini również wprowadzona niedawno do oferty Lokata Swobodnie Zarabiająca. Na jakie warunki liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty?

Lokata Swobodnie Zarabiająca zgodnie z informacjami, jakie znaleźć można na stronie internetowej Banku zachodniego WBK oferuje atrakcyjne oprocentowanie z możliwości wycofania środków w dowolnym momencie. O ile możliwość wypłaty w dowolnym momencie jest zaletą, o tyle oprocentowanie oferowane na Lokacie Swobodnie Zarabiającej już nie. Jak wysoko oprocentowane będą nasze środki? W dużej mierze wysokość oprocentowanie zależeć będzie od kwoty lokaty oraz jej terminu. Depozyt dostępny jest w dwóch wariantach – jako lokata 6-miesieczna i 9-miesieczna. Wybierając krótszy termin zapadalności będziemy mogli liczyć na oprocentowanie wynoszące 3,50 %, 3,75 % lub 4,00 %. Wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się wpłacić kwotę mniejszą się w przedziale od 1 000 do 50 000 złotych, od 50 000 do 100 000 złotych czy może większą niż 100 000 złotych. Podobnie jest w przypadku lokaty 9-miesiecznej, jednak tutaj oprocentowanie jest nieco wyższe i wynosi odpowiednio 3,75 %, 4,00 % oraz 4,25 %.

Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 złotych, górna granica inwestycji nie została ustalona. Po upływie wybranego okresu zapadalności lokata zostanie automatycznie odnowiona na analogiczny okres i na dokładnie tych samych warunkach. Więcej informacji na temat produktu, szczegółowy regulamin oraz listę placówek banku Zachodniego WBK znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked