Lokata Codziennie Zarabiająca Pro w BZ WBK

BZ WBK logo
BZ WBK

Lokaty z codzienna kapitalizacją odsetek posiada obecnie praktycznie każdy bank działający na polskim rynku. Zwykle są one bardzo atrakcyjnie oprocentowane, jednakże powiedzieć tego nie można o Lokacie Codziennie Zarabiającej, która pojawiła się w ostatnich dniach w ofercie BZ WBK. Na jaki zysk możemy liczyć deponując swoje środki w Banku Zachodnim?

Lokata Codziennie Zarabiająca oferuje jedynie 3,75 % w skali roku. Oprocentowanie to jest porównywalne z oprocentowaniem 4,63 % na tradycyjnej lokacie z kapitalizacja odsetek na koniec okresu. Bez wątpienia produkt ten nie należy do szczególnie atrakcyjnych – bez większych trudności znaleźć można wiele tradycyjnych lokat oprocentowanych znacznie korzystniej. Zaletą lokaty jest przede wszystkim fakt, iż jest ona jednodniowa i automatycznie odnawiana. Dzięki temu wycofanie swoich środków jest możliwie w każdym momencie bez konieczności płacenia jakiejkolwiek prowizji czy utraty naliczonych odsetek.


By stać się posiadaczem Lokaty codziennie Zarabiającej wystarczy odwiedzić jeden z wielu oddziałów Banku Zachodniego i dysponować wolnym 1 000 złotych, który stanowi minimalna kwotę depozytu. Szczegóły dotyczże produkty znaleźć można na oficjalnej stronie BZ WBK.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked