Lokata na piątkę w Banku Pocztowym (nowość)

Bank Pocztowy logo
Bank Pocztowy

W ofercie Banku Pocztowego pojawił się w ostatnich dniach zupełnie nowy produkt depozytowy – Lokata na piątkę. Nie należy ona do szczególnie atrakcyjnych w kontekście ofert konkurencyjnych podmiotów bankowych, jednak bez wątpienia jest najbardziej atrakcyjną w ofercie Banku Pocztowego. Jakie warunki proponuje bank proponuje zainteresowanym klientom?

Lokata na piątkę nazwana została tak nieprzypadkowo – jest to pięciomiesięczny depozyt bankowy, którego oprocentowanie wynosi 5,55 % w skali roku. Minimalna kwota depozytu ustanowiona została na poziomie 500 złotych. By stać się posiadaczem lokaty wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów Banku Pocztowego, placówkę Poczty Polskiej bądź tez złożyć odpowiednią dyspozycję za pośrednictwem bankowości internetowej (w przypadku tej metody wymagane jest posiadanie rachunku z dostępem do kanału elektronicznego) czy też Call Center. Zerwanie lokaty przed zapisanym w umowie terminem związane jest z całkowitą utratą należnych odsetek.

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz wszelkie instrukcje dotyczące uruchomienia lokaty znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Banku Pocztowego lub w jednej z jego placówek.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked