Lokaty dostępne przez smartfona w Banku Millenium

Bank Millenium logo
Bank Millenium

Niezależny magazyn finansowy Global Finance po raz kolejny przyznał Bankowi Millenium tytuł najlepszego banku internetowego dla klientów indywidualnych w Polsce oraz banku oferującego najlepszą internetową obsługę lokat, kredytów i inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej. Bardzo prawdopodobnie nie jest to ostatnia tego typu nagroda dla banku, gdyż w ostatnim czasie udostępnił on swoim klientom używającym bankowości mobilnej możliwość zakładania lokat za pomocą telefonu i już szykuje kolejne nowości.

Nowoczesne i niezwykle przydatne rozwiązanie stosowane przez Bank Millenium pozwala na lokowanie posiadanych przez siebie oszczędności za pomocą własnego telefonu bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy. Na uwagę zasługują również atrakcyjne depozyty bankowe oferowane klientom w ramach specjalnej promocji Happy Hours, których oprocentowanie sięga nawet 7,00 %. Klienci banku korzystający z bankowości mobilnej o ogłaszanych raz w tygodniu Happy Hours dowiadują się z komunikatów, które pojawiają się na wyświetlaczach ich telefonów.

Możliwość zakładania lokat za pośrednictwem telefonu nie będzie jedynym nowoczesnym udogodnieniem oferowanym przez Bank Millenium. Już teraz trwają zaawansowane prace na systemem płatności mobilnych – Near Field Communication, który będzie umożliwiał zbliżeniowe płatności przy pomocy nie karty lecz telefonu oraz usługą 3D-Secure, który zapewni większe bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w sieci przy pomocy kart. Z pewnością na efekty owych prac nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked