Lokata SuperProcent w Banku Millenium

Bank Millenium logo
Bank Millenium

W poszukiwaniu pewnego zysku wcale nie trzeba przebierać w ofertach lokat z dzienną kapitalizacją odsetek. Owszem, z reguły przynoszą one większe korzyści, ale nadal zainteresowaniem cieszą się tradycyjne depozyty. Takie jak Lokata SuperProcent w Millenium Bank, z wysokim oprocentowaniem i łatwą obsługą. Jeśli ktoś nie ma zamiaru bogacić się na depozytach, a chce jedynie uniknąć utraty wartości swoich pieniędzy, takie rozwiązanie jest jak najbardziej słuszne.

Już od pierwszego dnia inwestycji, właściciele Lokaty SuperProcent mają zagwarantowane zyski, obliczane na podstawie stałego oprocentowania.  Rozpoczęcie inwestycji jest możliwe jedynie z kapitałem w polskich złotych. Waluty obce nie są honorowane. Minimalna kwota, jaką klient może przeznaczyć na lokatę, to 1000 złotych. Nie jest natomiast ustalona górna granica. Wynika to z braku dziennej kapitalizacji odsetek, a tym samym próby ominięcia podatku Belki. Lokata SuperProcent właśnie w tym miejscu wykazuje największe braki.


Oprocentowanie nie jest bowiem najgorsze. W zależności od długości trwania depozytu, wynosi od 3,25% (3-miesięczna lokata) do 4,00% (12-miesięczna). Na takie warunki mogą jednak liczyć klienci przeznaczający na inwestycję mniej niż 50 000 złotych. Powyżej tej kwoty, dla zamożniejszych kontrahentów, skierowana jest specjalna oferta. Dostępne terminy to również 3, 6 i 12 miesięcy, ale zyski wynoszą kolejno 3,75%, 4,00% oraz 4,25%.

Jak na tradycyjną lokatę przystało, jej obsługa musi być banalnie prosta. Millenium Bank proponuje trzy drogi do założenia Lokaty SuperProcent. Najłatwiejsze jest złożenie wniosku za pośrednictwem Millenet. Można to zrobić również przez telefon, dzwoniąc na infolinię. Oczywiście depozyt założymy bez żadnych kłopotów w każdym oddziale Millenium Bank. Wymagane jest jednak posiadanie konta w tej placówce.

Cały kapitał na Lokacie SuperProcent jest ubezpieczany przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z obowiązującymi ustawowymi przepisami.

1 Comments

  1. Ibermaxxsays:

    Bardzo adekwatne informacje..hmmm może coś wybiorę dla siebie. Jeszcze więcej powinno być takich informacji w internecie. Pozdrawiam

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked