Nowa 5-miesięczna lokata w Alior Banku

Alior Bank logo
Alior Bank

Oferta produktów depozytowych dostępnych w ofercie Alior Banku, nie licząc kilku wyjątków, nigdy nie prezentowała się szczególnie interesująco. W ostatnim czasie bank postanowił to nieco zmienić i zaoferować swoim klientom lokatę, na której zarobić można nieco więcej niż na standardowych depozytach. W porównaniu z ofertami konkurencyjnych banków nie jest to szczególnie atrakcyjna oferta, jednak mimo wszystko warto się z nią zapoznać. Ile zarobić można na pięciomiesięcznej lokacie?

Decydując się na założenie trwającego pięć miesięcy depozytu oczekiwać można oprocentowania na poziomie 6,00 %. Nie jest to szczególnie imponujące oprocentowanie, aczkolwiek z pewnością wielu klientów zainteresuje się tą propozycją. Prócz stosunkowo atrakcyjnego oprocentowania zaletą produktu jest niewątpliwie fakt, iż bank nie wymaga posiadania, ani też zakładania, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Warto również wspomnieć o dopuszczalnej wielkości inwestycji – minimalna kwota depozytu to jedynie 1 000 złotych. Górny limit nie został ustalony, dzięki czemu istnieje możliwość zdeponowania dowolnej kwoty. Nie trzeba też robić tego jednorazowo, gdyż Alior Bank nie nakłada też jakichkolwiek limitów co do ilości takich depozytów posiadanych przez jednego klienta.

By skorzystać z oferty należy się pospieszyć, gdyż promocyjna lokata będzie dostępna w ofercie jedynie do końca lipca bieżącego roku. Podkreślić należy, iż z promocji skorzystać mogą wyłącznie ci klienci, którzy zdecydują się zdeponować nowe środki, a więc środki stanowiące nadwyżkę ponad saldo na dzień 19 czerwca bieżącego roku. Lokatę założyć można bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu lub też odwiedzając jedną z placówek banku. Wszelkie niezbędne informacje oraz regulamin promocji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Alior Banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked