Lokata Rekomendacyjna w Alior Banku

Alior Sync logo
Alior Sync

Alior Sync, będący częścią Alior Banku, kusi nowych klientów coraz bardziej atrakcyjnymi depozytami i rachunkiem osobistym, który już teraz mieści się w czołówce najbardziej atrakcyjnych. Tym razem bank proponuje swoim klientom atrakcyjny bonus, w postaci wyższego oprocentowania, za polecenie lokaty swoim znajomym. Ile dzięki takiej rekomendacji zarobimy my oraz osoby, którym zarekomendujemy produkt?

Lokata Rekomendacyjna zakładana jest jako czteromiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,00 %. Nie jest to najwyższe oprocentowanie na rynku, jednak w momencie, kiedy zarekomendujemy produkt znajomym i spełnimy regulaminowe wymagania, oprocentowanie zdeponowanych przez nas środków zwiększy się do 7,50 %! O jakich warunkach mowa? Między innymi o limitach inwestycji – minimalna kwota depozytu wynosi 1 000 złotych, natomiast maksymalna 100 000 złotych. Osobą rekomendującą może być każdy, bez względu na to, czy związany był dotychczas poprzez jakiekolwiek umowy z Alior Bankiem czy Alior Sync. Nieco inaczej jest w przypadku osób rekomendowanych – w ich przypadku wykluczony jest jakikolwiek wcześniejszy związek z Alior Sync (korzystanie z produktów z oferty Alior Banku nie stanowi problemu).

Podwyższenie oprocentowanie następuje tylko w przypadku, kiedy lokaty osoby rekomendującej i rekomendowanej zostaną uruchomione zgodnie ze zasadami zapisanymi w regulaminie (konieczność wskazania przez osobę rekomendowaną 12 ostatnich cyfr lokaty osoby rekomendującej podczas uruchamiania depozytu) i utrzymane do dnia 15 grudnia bieżącego roku. Spełnienie powyższych rachunków skutkować będzie podniesieniem oprocentowania do poziomu 7,50 % za cały okres deponowania zarówno na rachunku rekomendującego jak i rekomendowanego. Warto wspomnieć, iż skorzystanie z promocji nie wymaga posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Sync. Istnieje możliwość założenia tylko jednej Lokaty Rekomendacyjnej, jednak zarekomendować ją można nie tylko jednej osobie, lecz również grupie znajomych. Szczegółowy regulamin oraz wszelkie niezbędne instrukcje zamieszczono w oficjalnym serwisie internetowym Alior Sync.

Nazwa lokaty: Lokata Rekomendacyjna
Okres lokaty: 4 miesiące
Minimalna kwota: 1000zł
Maksymalna kwota: 100000zł
Oprocentowanie: 6,10% bez konta, 6,40% z kontem – kapitalizacja na koniec okresu lokaty
Dodatkowe ograniczenia: można założyć tylko jedną lokatę, tylko dla nowych klientów Alior Sync

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked